Tvarkomas.
Išėjom atostogų biškį.
Tvarkomas.
Išėjom atostogų biškį.
Tvarkomas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tvarkomas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vampyrų kankinimo rūsys

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:11 am

-Su visais - Palinksi ir susiraukia - Na matai su Elijum nemiegojau ,bet su Klausu miegojau ir dar keliais - Pasako ir nusijuokus žiūri į ją - Na ir prieš ką susivienijam? - Paklause jos - Prieš Elena? - Nusijuokia ir žiūri į ją
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:13 am

-Na,matau,kad mes tuo ir esame panašios.Aš miegojau su Stefka ir Damon,-nulydi ją akimis ir sukikena,-O prieš ką daugiau? Aišku,kad prieš ją.Man reikia Stefano-tau Damon.Ji trugdo mums
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:16 am

-Mes neesam panašios - Pasako ir susiraukia - Ne prieš Elena ne - Papurto galva - Man nereikia Deimono - Pasako ir žiūri į ją - Planai bus tik prieš tave ,o Elena dragiška ,man nieko nepadare! - Užrekia ant jos
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:18 am

-Esam.Ir dar kaip.Tu net neisivaizduoji,-šypteli,-Ką?,-nieko nesupranta mergina,-Nereikia? Gerai,tada aš pasiimsiu juos abu,-nusišypso,-Kaip seniau.,-isižioja,-Nieko nepadarė?,-atsistoja,bet kadangi buvo prirakinta jai skaudėjo,-Pasakyk,myli Damon arba nutyli amžiams
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:21 am

-Ne nesu tu esi tikra šliundra ,o aš tokia nesu! - Rėke ant josi ir susiraukia -Būtent todėl Deimonas ir niekada nebus su tavim ,tu negali turėt abiejų - Pasdako ir nusijuokus žiūri į ją - Ne ji man nieko nepadare! - Rėke ant jos ,poto apie Deimona nieko neatsako ,nes kažką jam jaučia
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:32 am

-Aš ne šliundra,-užrėkia,-Deimonas privalės būti mano.Ir Stefanas.abu,-susiraukia ir iš pykčio siekia jos pasmaugti,bet kadangi ji nepasieke jos,ji nuleidžia rankas,-Atsakyk į mano klausimą.Pasakyk,myli Damon arba nutyli amžiams
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:36 am

-Tu esi tikrų tikriausia šliundra mieganti su visais iš eilės - Pasako ir ir vėl įvaro kuola jai į pilva - Va todėl tavęs nieks nemilės ,nes tu priversi bt kanors su tavim - Pasako ir pažiūri į jį - Tu nežinai koks jausmas būt priverstai - Palinksi ,nes pati tai bvo patyrus tai.Neatsako į Katerinos klausima ir tikrai neatsakys. - Deimonai gali ateiti greičiau! - Užrekia ten
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:39 am

-Na o tai kas? Jugi gyvenimas tai toks dalykas,kuriame mes turime smagintis,-sukikena.Vėl išsiima kuolą,-Charlotte Charlotte,jei nepripažysti savo meilės jam,jis tau jos irgi nepripažins.Netiki,atėjes eis pas Elenutę,-sukikena
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:41 am

Ateina čia ir numeta ant Katherine kojų kraujo maišelį,-Skanaus,-šypteli intriguojančiai,-Eisiu paieškot Elenos,gerai?
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:42 am

Paima kraujo maišelį ir prakandusi ten kur reikia atidaryti pradeda gerti.Geria,o kai pasibaigia sako,-Na va,pas Elenute išsiruošei.Ką sakiua,Charlotte,-sukikena
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:44 am

Pažiūri į Deimona - Patariu neprileisk Elenos prie tos Psihes - Pasako ir paema kraujo maišeli ir atsigeria ,tikrai ji neprisipažins meiliai - Patilėk Katerine - Užrekia
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:45 am

-Tu pati patylėk,nekas tavęs nieko neklausia,ota jau burbe,-šokas jai
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:46 am

-Geras patarimas,-sukikena,-Katerina,geriau patylėk,nes nenorėk blogo,-šypteli.,-Gerai,einu,tikiuosi jai viskas gerai,-išeina
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:48 am

Pažiūri į Katerina ir atsisėda ant kažkokios kedės ir įvaro jai kuolą prie pat širdies - O tu tylėk ir nekalbėk - Pasako ir žiūri į ją
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:50 am

-Auč,-suinkščia ir vėl išsiima kuolą.Geria iš kraujo maišelį,-Gerai,jai nori,kad nelyščiau prie tavęs,paklausyk,Damon visada mylės Elenute
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:53 am

-Na tai tegu myli jis savo Elena - pasako ir pavarčiusi akis žiūri į ją - Tai tu myli Stefana ar Deimona ar save? - Paklause jos
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:55 am

-Tau nerūpi? Na gerai,tada Damon leidiu gyventi su JA IR NIEKUO KITU,-tuos paryškintus žodžius pasako garsiau,-Visus,-šelmiškai šypteli
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 7:57 am

-O turėtu rupėt? - Paklause jos ir susiraukia ,patiko jai Deimonas ,bet tikrai nesakys jai to - Šliundra - Pasako jai
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 8:06 am

-Na taip,-šypteli,-Matau,kad tau js rūpi.Klausyk,gali mna išsipasakot,niekam aš nesakysiu,nes pati visus myliu,-sukikena,-Kodėl šliundra? Aš tokia-tu panaši į mane
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 8:09 am

-Ir iš ko sprendi ,kad jis man rūpi? - Paklause jos - Ne aš nepanaši į tave tu panaši į mane ,nes aš esu pirma - Pasako ir susiraukia - Bet tu esi kalė ir šliundra ,bet aš ne - Palinksi
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 8:13 am

-Pagal tavo elgesį.Kodėl jo nenužudei? Kodėl jam padedi,-suraukia kaktą,-Aš panaši į tave,bet man nepatinka tavo charakteris ir šukuosena,-pasižiūri į jos tiesius plaukus ir atmeta atgal savo garbanas,-Mano gražesni,-pasišaipo
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 8:18 am

-Nes nenorėjau ,aš nežudau nei vampyru nei žmonių - Palinksi ir susiraukus žiūri į ją - Ne tu nepanaši nei kiek į mane - Pasako ir susiraukia - Ne mano plaukai gražesni ,nes tavo klonuoti ,o mano ne - Pasako
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 8:22 am

-Patikėjau,-sulemena ir netyčia atsisėda ant Damon padėtos adatos su verbena.Sucypia ir parkrenta.Užsimerkia
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 8:28 am

Prieina prie tos verbenos ir paema ją į rankas ,neskaudejo jai ,nes nebuvo pilna vampyre.Prieina prie Katerinos - Gal papasakosi savo šeimos istorija? - Paklause jos
Atgal į viršų Go down
atiduodama10
Ji nieko nemyli,tik ją visi pamyli.Bitch is back.DELENA team
atiduodama10


Parašiau : 398
Apkabinimai : 7
Vampinausi : 2011-12-09
Miestas : Marijampolė/MF
Veidas : Arielle Kebbel (pasilikau šitą,nes gražus) :PP
Savijauta : laabai išalkusi.

Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 01, 2012 8:35 am

Atsimerkia,-Ačiū,bet pasakoti nenoriu,-nusišypso
Atgal į viršų Go down
https://vampyrai.lithuanianforum.net
Sponsored content





Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vampyrų kankinimo rūsys
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kankinimo rusys
» Vampyrų karalienės iPhone
» Rūsys
» kraujo šaldytuvas|rūsys
» Slaptas kraujo rūsys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tvarkomas. :: Šiukšlinė :: Šiukšlinė-
Pereiti į: