Tvarkomas.
Išėjom atostogų biškį.
Tvarkomas.
Išėjom atostogų biškį.
Tvarkomas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tvarkomas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vampyrų kankinimo rūsys

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:03 am

...
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:04 am

Ateina čia us Charlotte rankose.Numeta ja vampyro greičiu į kaleima ir uždaro dar stipresnes negu ji metalines duris.Stebi ją,-Maniai,apgausi mane?
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:06 am

Negalėjo jam padaryt to skausmo ,nes buvo nusilpus nuo kuolo ir baikščiom akim žiūrėjo į jį - Kodėl man taip padariai? - Paklause jo ir rautesi iš skausmo
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:08 am

Žiūrėjo į ją rimtai,-Todėl,nes noriu viską sužinoti apie tave.Kur gyvenai,tavo istorija,-pasako,-Ir kas be ko,tu esi kaip Katherine.Bloga,beširdė,ir atsidavusi kalė,taigi mums nereikia dar vienos antrininkės blogosios.
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:12 am

-Tada sėsk ,nes istorija bus labai ilga - Pasako ir pavarto akis - Aš ne Katerina! - Užrekia ir piktai pažiūri į jį ,nepatiko jai kad ją ligino su Katerine.Nekenti ji tos Katerinos. - Aš gyvenau Mystic Fallse - Palinksi
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:15 am

-Ir atsisėsiu,-palinksi ir vampyro greičiu atsiranda prie jos.P.s uždarė sunkias metalo duris.Atsisėdo šalia jos,-Pasakok
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:21 am

-Gimiau valstiečiu šeimoje ir mano tevus išvežia ir pardave.O aš likau su kita šeima susituokiau su vienu vyru ir susilaukiau vaiko gražios mergaitės ,bet ją ateme. - Palinksi ir pradeda pasakot - Tada mane jau turėjo išvešti kažkur ,ir Klausas su Elijum mane išgelbejo - Palinksi ir pažiūri į jį - Na ir tada jie abu mane įsimilėjo ir pykosi del manęs kaip ir visi likusiaji ,aš juos irgi mylėjau abu tik Klausa daugiau - Atsidusta - Bet to negalėjau parodit ,nes kaip minėjau buvau ištekėjus ir buvau labai kukli ,kulturynga - Žiūri į jį - Poto jie pykosi vis daugiau ,tad jų tevai padare taip ,kad jie pavirstu vampyrais visa šeima ir jie gėre mano krauja - Pasako ir liednai žiūri į jį - Ir kažkaip va aš ir vėl gyva - Atsidusta ir pažiūri į jį - Na ,o kokia tavo istorija? - Paklause jo
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:25 am

Klausosi,-atėmė? Sakai tu atidaviai,-nieko nebesupranta,bet klausosi toliau,-Klausas su Elijum?,-nusistemba,-Juk jie didvyriai blogiukai,tai kame čia reikalas?,-klausosi toliau ir vis labiau pučia akutes,-Gėrė tavo kraują? Ir tu visvien mylėjai juos,kurie geria tavo krauja? Jie norėjo gerti tavo krauja?,-užduoda daug klausimų,-Turbūt žinai ją
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:30 am

-Ateme - Pasako ir pažirūi į jį susiraukus - Klausas su Elijum ,ne jie buvo geri žmogiai - Pasako ir raukosi - Nu gi jų tevai mane nužude ir dave gert mano krauja ,nes aš buvau ragana - Pasako - O per laidotuves Klausas man įkando tai aš gulėjau kardte ir prisikėliau - Žiūri į jį - Nežinau tavo istorijos ,pasakok - Palinksi
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:40 am

-Ko čia raukaisi? Jugi sakiai,kad atidaviai,-suimkščia,-užjaučiu
-Lotte,čia tave laikau,ne tam,kad išsiliečiau
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:42 am

-Nes man patinka ,mankštinu savo veida - Nusijuokia ,nes ne del to raukesi - Tai kam mane laikai? - Paklause jo supykusi jau
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:44 am

-Jap jap,-vaidina patkėjusį,-Kad nužudyčiau,-prunkšteli ir paima kuolą su kirviu nukirsti galvai.Jam buvo skaudu,nes šiek tiek ją mylėjo
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:49 am

-Nu tai žudyk - Pasako ir rankomis susiima už kelių ir pažiūri į jį ir susiraukia - Koks tikslas mane žudyt? - Paklause jo ,juk turi žinot del ko ją žudys jis
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:54 am

-Mums nereikia dar vieno tokio pačio veiduko
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:54 am

-Aš pradėjau šita veida čia jos mano Klonės! - Užrekia
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:56 am

-Tylėk,-suvaro kuolą,nors jam buvo skaudu
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 9:57 am

-Auč! - Suklykia iš skausmo ir vos ne vos išsitraukia tą kuola ir raitosi iš skausmo
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:01 am

Paima tą kuolą,-Klausyk,pasirink vieną iš dviejų,nes aš negailestingas.Arba palieki Mistic Folsą,arba nužudau tave
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:02 am

-Ne nepaliksiu M.Falls - Pasako ir susiraukia - Žudyk mane - Palinksi ir raitesi iš to nepaprato skausmo kuris gėlia visa kūną
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:03 am

-Tikrai to nori,-paėmė kirvį ir aukštai jį iškėlė
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:05 am

-Aš to nenori tu vistiek mane nužudysi - Pasako ir usimerkia
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:09 am

-Mano kantrybė senka,dink man iš akiu
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:10 am

-Tai žudyk mane ,gi sakiai žudai - Pasako ir atsimerkia pažiūri į jį savo baikščiom bet nuostabiom akim
Atgal į viršų Go down
atiduodama13

atiduodama13


Parašiau : 547
Apkabinimai : 9
Vampinausi : 2011-12-13
Miestas : Mystic Falls
Veidas : somerhalderis
Savijauta : visai nieko

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:12 am

Paima peilį ir papbaižo jos veiduką.
Atgal į viršų Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Parašiau : 430
Apkabinimai : 1
Vampinausi : 2012-02-24
Veidas : Nina Dobrev

Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitimeAntr. 02 28, 2012 10:13 am

Skauda jai ,bet greit užgyja peilio žymes.Nuo jos veido nurieda viena ašarą ir pažiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vampyrų kankinimo rūsys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vampyrų kankinimo rūsys   Vampyrų kankinimo rūsys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vampyrų kankinimo rūsys
Atgal į viršų 
Puslapis 16Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kankinimo rusys
» Vampyrų karalienės iPhone
» Rūsys
» kraujo šaldytuvas|rūsys
» Slaptas kraujo rūsys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tvarkomas. :: Šiukšlinė :: Šiukšlinė-
Pereiti į: