Tvarkomas.
Išėjom atostogų biškį.
Tvarkomas.
Išėjom atostogų biškį.
Tvarkomas.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tvarkomas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 First and the unusual.

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




First and the unusual. Empty
RašytiTemos pavadinimas: First and the unusual.   First and the unusual. Icon_minitimeTr. 04 25, 2012 5:34 am



Heloūšiukai :) Kaip einasi? Bet gal norite sužinoti ką sužinojau per visą savaitę ir ne tik? Žinau,kad norite xD Taigi pradėsiu viską nuo savo įdomybių. Taigi,D su L buvo susitike D ir S namuose. Nepatikėsite,bet L pasibučiavo su D. Aišku,jeigu tai būtų padręs pirmas D,tai būtų netaip jau ir įdomu,bet kai tai padarė pirmoji angeliukė L...

Turiu jums pranešti sencasiją,gal kažkas pasidarė,nes dabar visi geri žmonės tampa tikrais velnio pamestais,kaip ir E,kuri fliurtuoja su D. Na o S nusiminęs atėjo į restoranėlį su kita mergina- Li Ką čia padarysi...

Gryžtame kelias savaites,arba dienas atgal ir suprantame,jog S buvo uždarytas į kapą,nes D to paprašė pačios raganiukos C. Aišku,C kaip motinos pareiga auginti savo mažają mergytę Li ,kuri velnio nešta ir vis dar nepamesta. Taigi,C širdelė uždarė Li į kapą pas stačiakojį S. Aišku,Li elgėsi kaip prostitutė ir viliojo S,nors jis myli kitą.Tada C apsiverkė,nes jos motinos širdis nepakentė,kad mažoji Li ant jos negražiai šneka.Tada aišku įsiterpė tėvukas ne tėvukas D ir trupučiuką užčiaupė abi.Bet tai truko neilgai,nes C atidarė burtą ir S,D ir Li išėjo iš kapo.Jaučiu,kad D nekokios nuotaikos,dabar C galas...

Na,o daugiau kaip ir neturiu ką jums papasakoti. Duosiu jums nesunkia pareiga,okay? Laukite kito mano numerio,nes juos rašau su meile,taip pat kaip ir atsisveikinu :) Iki ;]
Su jumis buvo Liežuvautoja.
Aš žinau,kad mane mylit. Liežuvautoja :P
Atgal į viršų Go down
 
First and the unusual.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tvarkomas. :: Šiukšlinė :: Šiukšlinė-
Pereiti į: